Rajdowy wieczór kawalerski

Zorganizuj imprezę Co-drive z Akademią 4×4 w Warszawie!

Przyjaciel postanowił zmienić stan cywilny i trzeba zorganizować imprezę pożegnalną..? Organizacja wieczoru kawalerskiego nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć. Jeśli przyszły pan młody uwielbia weekendy spędzone z nogami na kanapie, błogie lenistwo i brak jakichkolwiek atrakcji – pomyśl/pomyślcie może o jakimś ekskluzywnym hotelu albo fajnej knajpie, w której będzie można spędzić cały wieczór kawalerski. Jeśli jednak jest zwolennikiem prawdziwej, męskiej zabawy – skontaktuj się z nami, a pomożemy zorganizować pełen emocji Co-drive.

Fotel pilota, instruktor za kierownicą, kaski i „kominiarki” na głowach, zapach spalin, prędkość światła, a może i tłumy gapiów – tak w naszym wykonaniu wygląda rajdowy wieczór kawalerski. Oklejone imieniem głównego zainteresowanego, bezpieczne i doskonale przystosowane auto przewiezie wszystkich po specjalnie wytyczonym torze, jak po prawdziwym odcinku specjalnym. Poczujcie, co to znaczy przekroczyć metę Co-drive. Adrenalina gwarantowana!
Na życzenie możemy nagrać on-boardy z Waszej jazdy, żebyście mogli pochwalić się znajomym :)

Cena Co-drive uzależniona jest od ilości uczestników oraz czasu spotkania. Każde spotkanie ustalane jest indywidualnie, tak by koszty były zoptymalizowane, a zabawa na całego!

Sprawdź naszą ofertę wieczorów kawalerskich 4×4.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.