Jazda samochodem terenowym 2h

Godzina jazdy 4x4 samochodem terenowym to dla Ciebie za mało? Wybierz dwugodzinną ofertę rozszerzoną o szkołę jazdy w terenie.

Przebieg imprezy:

Przygotowanie i wszystkie elementy organizacje odbywają się w taki sam sposób, jak w przypadku jazdy w terenie 4×4 w ofercie 1h. Różnica jest oczywiście taka, że mając do dyspozycji 2h, możesz jeszcze głębiej poznać tajniki jazdy samochodem terenowym i wydłużyć czas skoku adrenaliny. Z pewnością nie umknie Twojej uwadze fakt, że jazda 4×4 rządzi się swoimi prawami.

Szkoła jazdy w terenie w okolicach Warszawy 

Oferta 2h wzbogacona jest o szkołę jazdy w terenie. Dzięki temu zdobędziesz ugruntowaną, szerszą wiedzę na temat mechanizmów działania w terenie, jeszcze lepiej oswoisz się z obsługą auta i akcesoriów off-road, takich jak wyciągarka czy hi-lift . Decydując się na ofertę 2h ze szkołą jazdy 4×4 w terenie, będziesz mógł także dłużej cieszyć się samą jazdą i pokonywać większą, bardziej zróżnicowaną ilość przeszkód.

Oprócz doskonale przygotowanego auta i kompetentnego instruktora gwarantujemy Ci naprawdę sporą dawkę wiedzy o jeździe samochodem terenowym 4×4!

Cena 2h jazdy samochodem terenowym 4×4 – 590zł

Sprawdź naszą ofertę indywidualnych szkoleń – wypraw 4×4.

 

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.