Piknik 4×4 z elementami bezpiecznej jazdy

Organizacja imprez integracyjnych w Warszawie

Przebieg pikniku 4×4:

W specjalnie przygotowanej przez nas lokalizacji przygotowujemy różne samochodowe atrakcje. Wszystko w niedalekiej odległości od siebie, tak aby uczestnicy mogli w luźnej atmosferze podziwiać zmagania kolegów. Atrakcje pikniku 4×4 podzielone są na stacje, a w każdym samochodzie nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany instruktor. Uczestnicy podzieleni na grupy zaczynają, np.: od terenówek a potem przechodzą na inne stacje. Do wyboru są:

 • Samochody terenowe – każdy z uczestników ma możliwość spróbować swych sił za kierownicą samochodu terenowego – do pokonania tor z wieloma wjazdami, zjazdami, trewawersami, możliwość zorganizowania próby na czas, lub grupowego wyciągania samochodu z potrzasku z użyciem wyciągarki. Wszystko pod okiem instruktora!
 • Quady - grupa osób wraz z instruktorami (bezpieczeństwo) jedzie na przejażdżkę po okolicy. Opracowane przez nas trasy są zróżnicowane i zawierają liczne wjazdy, zjazdy, jazdę po leśnych ścieżkach, przeszkody wodne, błotne- uzależnienie od warunków atmosferycznych. Nie jest to jeżdżenie „w kółko” po wyznaczonym torze!
 • Piknik 4×4 i zajęcia z Bezpiecznej Jazdy samochodami osobowymi możemy przygotować do 10 różnych ćwiczeń podnoszących umiejętności kierowania pojazdem. Od charakteru imprezy zależy jakie ćwiczenia zrobimy – czy bardziej szkoleniowe, czy bardziej dla fun-u :).

Poniżej kilka przykładów:

 1. Test Stewarta jest to test na płynność jazdy, przyspieszanie, hamowanie, skręty – będzie się odbywał na przygotowanej próbie slalomowej.
 2. Alkogogle – rodzaj „symulatora” jak człowiek, kierowca „postrzega świat” jadąc na „podwójnym gazie”. Obie konkurencje mogą odbywać się na czas. Do dyspozycji 1 samochód na obie konkurencje.
 3. Rajdowa jezda po zakrętach – nauka patrzenia i oceniania zakrętów tak, aby móc stosować rajdowy tor jazdy i tym samym poprawić bezpieczeństwo w ruchu ulicznym na co dzień.
 4. Ominięcie przeszkody.
 5. Poprawna pozycja za kierownicą oraz sposoby kręcenia kierownicą.
 6. Pierwsza pomoc wraz z ćwiczeniami na fantomie.
 7. Troleje – specjalne urządzenie zakładane zamiast tylnych kół w samochodzie, które jest wyposażone w obrotowe kółka jak w wózku sklepowym. Auto takie cały czas prowadzi się jakby było w poślizgu, co daje świetną symulację i możliwość nauczenia się opanowania samochodu w sytuacji ekstremalnej.
 • Symulator dachowania - specjalnie przystosowany samochód/przyrząd, który w bezpieczny sposób dachuje – wielu kierowcom na długo/zawsze zostaje w pamięci to jak widzimy świat „do góry nogami” i ich jazda staje się bardziej przemyślana i po prostu bezpieczniejsza. Kierowca dowiaduje się także jak bezpiecznie opuścić pojazd, który leży kołami do góry. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – licencjonowani Instruktorzy Doskonalenia Techniki Jazdy.
 •  Jazda samochodem rajdowym na czas - jazda na czas po wyznaczonym torze za kierownicą rajdowego Peugeota 106. Bardzo fajna zabawa pozwalająca uczestnikom w bezpiecznych warunkach ocenić swoje umiejętności a jednocześnie poczuć nutkę rywalizacji.

Organizacja imprez integracyjnych w naszym wykonaniu to gwarancja:

 • całe zaplecze techniczne – sprzęt, samochody, quady i wszystkie atrakcje,
 • wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy potrafią uczyć i dbają o bezpieczny przebieg imprezy,
 • specjalnie przygotowaną do tego celu lokalizację z opracowanymi trasami przejazdu,
 • catering,
 • filmowy reportaż z imprezy, który może być świetną pamiątką dla uczestników i dla organizatorów.

Prosimy o kontakt, przedstawimy ofertę pikniku 4×4 dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Sprawdź naszą ofertę Rally Day.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.