Rajdy terenowe dla firm

Event w stylu Rajdu Paryż – Dakar

Przebieg rajdów terenowych dla firm:

Event można zdecydowanie porównać do najsławniejszego rajdu terenowego na świecie Paryż – Dakar. Impreza ma charakter rajdu przeprawowego z elementami rywalizacji szybkościowo-sprawnościowej. Jest podzielony na punkty kontroli przejazdu (PK) oraz zawiera odcinek specjalny (OS) – dokładnie jak na prawdziwych zawodach.

Uczestników rajdów terenowych dla firm dzielimy na zespoły 3 osobowe. Każdy zespół porusza się specjalnie przygotowanym terenowym samochodem (Nissan Patrol GR). Do każdego zespołu zostaje przydzielony instruktor, który będzie dbał o bezpieczeństwo i podpowiadał, jak osiągnąć najlepsze wyniki. Po krótkim przeszkoleniu załogi następuje start rajdu. Każda załoga otrzymuje książkę drogową (ROAD BOOK), w której jest opisana trasa przejazdu z zaznaczonymi charakterystycznymi punktami orientacyjnymi. Drużyny składają się z zawodników, którzy zamieniają się rolami na różnych odcinkach trasy, pomagając sobie w pokonywaniu kolejnych trudności…

Po zakończeniu rywalizacji następuje liczenie zdobytych punktów i uzyskanego czasu przejazdów, a najlepsza załoga – bohaterowie rajdu terenowego – zostaje uhonorowana nagrodami.

Rajdy terenowe dla firm to gwarancja:

  • niezapomnianych przeżyć,
  • wykwalifikowanej kadry instruktorów,
  • niezawodnych i topowo przygotowanych samochodów terenowych,
  • świetnej zabawy.

Sprawdź naszą ofertę pikniku 4×4.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.