Rally Day

Organizacja imprez firmowych w Warszawie

Przebieg Rally Day:

Organizacja imprez firmowych w wersji Mini Rajdu, w którym uczestnicy ścigają się na czas, siedząc za kierownicą prawdziwych rajdówek. Nasze auta rajdowe uczestniczyły wcześniej w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski (RSMP) w klasie N-2. Każdy z naszych Peugeotów 106 Rallye ma moc około130 KM przy masie auta 850 kg, co daje zaskakujące osiągi.

Na początku imprezy Rally Day następuje krótkie szkolenie z zasad bezpiecznej jazdy i zasad jazdy sportowej. Po teoretycznym przygotowaniu uczestnicy po kolei przejeżdżają wyznaczoną i zabezpieczoną przez nas trasę (wyłączona z ruchu droga, lub przygotowany wcześniej tor). Po przejazdach zapoznawczych następuje jazda na czas, a najszybszy uczestnik wygrywa.

Instruktorzy, którzy przed rajdem nauczą zawodników jak prowadzi się samochód rajdowy tak, by odnieść zwycięstwo, zapewnią bezpieczeństwo na torze w czasie trwania rajdu. Impreza firmowa tego typu ma bezpośrednie skojarzenie ze sponsorowaniem profesjonalnych Teamów Rajdowych w prawdziwych zawodach. Cały dzień jazd można przygotować w taki sposób aby atmosfera rajdów udzieliła się każdemu uczestnikowi.

W ramach organizacji imprez firmowych dodatkowo możemy przygotować:

  • strefę serwisową, gdzie każdy będzie mógł popatrzeć, lub pomóc w prostych czynnościach do wykonania przy rajdówce,
  • catering lub grill,
  • porównywanie na bieżąco czasów uczestników,
  • reportaż filmowy z eventu oraz nagranie każdego przejazdu uczestnika kamerami zamontowanymi na samochodzie (jedna patrzy na drogę, druga do wewnątrz na zmagania kierowcy:)),
  • różne samochody rajdowe i możliwość porównania ich właściwości jezdnych (np. BMW e30 – bardzo mocne auto z napędem na tył, lub legendarną Subaru Imprezę).

Cena przygotowania toru uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta (wielkość, umiejscowienie) i ustalana jest pod konkretne zamówienie.
Organizacja imprez firmowych i szkoleń Rally Day może odbywać się w różnych miejscach Polski – ceny ustalane są w oparciu o plan i wymagania klienta. Prosimy o kontakt – przedstawimy dopasowaną ofertę.

Sprawdź ofertę rajdów terenowych dla firm.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.