Wyprawa quadami

Dysponujemy kilkoma trasami w okolicach Warszawy!

Wyprawa quadami zapewni Ci emocje, przyspieszony oddech i zwiększy produkcję endorfin w Twoim ciele. Tutaj przed wiatrem, kurzem i błotem nie ochroni Cię szyba terenówki. Nie ważne czy zdecydujesz się na wyprawę quadami jako uczestnik integracyjnej imprezy firmowej, czy też w ramach weekendowego wypadu za miasto ze znajomymi – bo tak naprawdę będziesz tylko Ty, maszyna i natura, czyli te elementy, które tylko zdołasz dostrzec kątem oka w szalonym tempie.

Przebieg wyprawy quadami:

Mamy przygotowanych kilka tras wyprawowych pod Warszawą w okolicy Konstancina Jeziornej, Legionowa o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego uczestników i wynosi od 30 do nawet 230 km! Trasy są zróżnicowane i zawierają wiele przeszkód, takich jak leśne dukty, przeprawy przez rzekę, bezpieczne ale strome zjazdy, podjazdy. Częściowo prowadzą także przez poligon. Każdy uczestnik wyprawy na quadach jedzie dostarczonym przez nas quadem pod okiem instruktora poruszającego się na swoim quadzie. Jeden instruktor przypada na grupę do 4 osób.

Cena – 429zł za 1 pojazd i 1 pojazd z przewodnikiem (dla większej ilości uczestników i sprzętu cena wyprawy quadami ustalana indywidualnie).

Sprawdź naszą ofertę jazdy samochodem rajdowym.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.