Indywidualne szkolenie 4×4

 

Uczestniczyłeś już w jeździe samochodem terenowym w opcji 1 lub 2h i jesteś przekonany, że to dla Ciebie za mało? Masz ochotę na jeszcze większą porcję emocji i kompleksową wiedzę z kodeksu jazdy terenowej? Postaw na indywidualne szkolenie 4×4.
Szkolenie 4×4 trwa ok. 4h i pozwala na przekazanie naprawdę sporej wiedzy na temat jazdy w terenie. Od oceny sytuacji, znalezienia optymalnego „szlaku”, wykorzystania akcesoriów off-road’owych, aż po BEZPIECZEŃSTWO jazdy (co również ma zastosowanie podczas jazdy codziennej).

Na Twoje życzenie nagramy film, dzięki któremu z pewnością nie zapomnisz o przeżytych atrakcjach!

 

Wyprawy 4×4 w atrakcyjne okolice Warszawy 

Przebieg imprezy:

Wszystkie informacje przedstawione są w możliwie najbardziej interesujący sposób na przykładzie konkretnego samochodu terenowego – Nissan Patrol GR lub Navara. Program obejmuje zagadnienia: konstrukcja auta, podzespoły, efektywna obsługa napędów, wykorzystanie akcesoriów off-road’owych.

Po wiedzy teoretycznej rozpoczyna się wyprawa 4×4 profesjonalnie przygotowanym do tego autem Nissan Patrol GR lub Nissan Navara. Abyś mógł/mogła stopniowo i w pełni opanować wszystkie zasady, najpierw czeka Cię jazda po łatwiejszym, a następnie trudniejszym terenie. Musisz nastawić się na to, że wyprawy 4×4 to diametralnie inna atrakcja, niż sens filmowy w wygodnym fotelu. Nawet, jeśli jest to kino 8D. Tutaj na pewno nie ominie Cię realne zderzenie z naturą. Będziesz musiał/musiała pokonać strome podjazdy, zapierające dech w piersi zjazdy, brody, tereny błotne. Jednym słowem, z pewnością będziesz mieć okazję w praktyce wykorzystać swoją wiedzę i opanować technikę jazdy terenowej. A wszystko pod czujnym okiem kompetentnego instruktora.

Po pokonaniu tego terenu przejdziesz do kolejnego etapu. Oferta czterogodzinnych szkoleń i wypraw 4×4 obejmuje dwudziestokilometrową jazdę wg tzw. roadbook’a, czyli książki drogowej stosowanej w rajdach terenowych (to bardzo przydatna sprawa w przypadku przyszłych startów w różnych imprezach i rajdach terenowych).

Ostrzegamy, że ten kurs może zakończyć się chęcią zakupu samochodu 4×4:)

 

Cena indywidualnego szkolenia 4×4 – 700zł

Sprawdź naszą ofertę wieczorów kawalerskich 4×4.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.