Imprezy 4×4 w wersji Family Adventure

Oderwij się od rzeczywistości życia codziennego! Zabierz swoją rodzinę lub przyjaciół na wyprawę off-road pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który objaśni Wam zasady jazdy terenowej! Turystyka Family Adventure 4×4 to wspaniała okazja do przetestowania swoich najbliższych pod katem umiejętności popuszczenia wodzy fantazji. Poznaj okolice Warszawy lub inny zakątek Polski od innej strony. Wjedź tam, gdzie inni nie mogą… Wspaniała przygoda z terenówką Nissan Patrol GR lub Nissan Navara w roli głównej i to dla wszystkich dzięki rodzinnej imprezie 4×4.

Przebieg imprezy 4×4:

Imprezy 4×4 to atrakcyjna forma spędzania czasu nie tylko dla facetów lubiących taplać się w błocie. Wszystko może być zaplanowane w taki sposób, aby cała rodzina aktywnie uczestniczyła w dobrej zabawie. Włącznie z najmłodszymi i najbardziej rozkapryszonymi członkami załogi. Wystarczy dostosować odpowiednio trasę i zakończyć ją małym piknikiem na łonie natury – tam, gdzie nikt inny nie byłby w stanie dojechać:) Family Adventure 4×4 to szalona, ale i bezpieczna jazda po bezdrożach.

Cena imprezy 4×4 uzależniona od ilości uczestników oraz samochodów. Program Family Adventure 4×4 ustalany jest indywidualnie.

Sprawdź naszą ofertę wypraw quadami.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.