Rajdy terenowe

Jazda samochodem rajdowym w ofercie 1h

Jazda samochodem rajdowym wymaga nie lada koncentracji. Przekonaj się, czy potrafisz ją utrzymać. Nastaw się na przygodę, ujarzmij prawdziwą rajdówkę i zostań bohaterem imprezy.

Przebieg jazdy samochodem rajdowym:

Spotykamy się na specjalnie przygotowanym przez nas torze, zazwyczaj w okolicach Legionowa pod Warszawą. Jazda samochodem rajdowym rozpoczyna się od krótkiego, teoretycznego szkolenia, na którym wytłumaczymy zasady pokonywania zakrętów, tory jazdy, sposoby hamowania i kręcenia kierownicą. Po zdobyciu podstawowych informacji rozpoczyna się jazda samochodem rajdowym, która po wstępnym zapoznaniu z możliwościami rajdówki nabiera tempa aż do momentu, w którym szlifujemy najkrótsze możliwe czasy okrążeń. Na końcu czeka na Ciebie wisienka na torcie – najpierw wygodnie usadowisz się na miejscu pilota rajdówki, a następnie podczas krótkiej przejażdżki z instruktorem (licencjonowanym kierowcą rajdowym) sam/sama sprawdzisz, czy będziesz w stanie utrzymać zachowawczy, względny spokój, czy też w stu procentach dasz się porwać swoim emocjom.

Gwarantujemy:

  • bezpieczną i doskonale przygotowaną rajdówkę,
  • kask i specjalną „kominiarkę”,
  • dobrze zabezpieczony tor do naszej dyspozycji,
  • wykwalifikowanego instruktora – kierowcę rajdowego, który podzieli się z Tobą i Twoimi znajomymi podstawami jazdy rajdowej,
  • porządną dawkę adrenaliny ,
  • na życzenie możemy nagrać on-boardy z Waszej jazdy, żebyście mogli pochwalić się znajomym:)

 

Cena jazdy samochodem rajdowym – 700zł

Sprawdź ofertę szkolenia rajdowego.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.