Off-road, szkolenie 4×4, jazda w terenie czy rajdowy wieczór kawalerski..?

Atrakcje zapewnia Akademia 4×4 w Warszawie!


„Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się Wasza przygoda…”

Masz ochotę przeżyć coś naprawdę niesamowitego? Planujesz weekend ze znajomymi albo szukasz pomysłu na naprawdę wyjątkowy prezent? Nic prostszego! Akademia 4×4 z Warszawy oferuje różne atrakcje motoryzacyjne, które na długo pozostają w pamięci. Staramy się we wszystkim, co robimy, zawierać elementy szkoleniowe, aby oprócz fun-u każdy wyniósł od nas coś pożytecznego. Wybierz ofertę, która interesuje Cię najbardziej – postaw na indywidualne szkolenie 4×4, ekstremalną jazdę w terenie, wyprawę quadami lub profesjonalny off-road. Puść wodze fantazji i zorganizuj rajdowy wieczór kawalerski.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty, które możemy w razie potrzeby dostosować do Twoich wymagań. W swojej stajni mamy kilka maszyn, takich jak np. Nissan Patrol, które są doskonale przygotowane i czekają tylko, by je wypróbować!

Opis

Uczestnik poznaje podstawową konstrukcję samochodu, podzespołów dotyczących jazdy w terenie, obsługi napędów, po czym rozpoczyna się jazda w terenie…

Opis

Zajęcia podobne do tych trwających godzinę, jednak z elementami szkolenia 4×4 – więcej wiadomości o samochodzie i akcesoriach – min. wyciągarka, hi-lift a także rozszerzona ilość samej jazdy, i rodzajów pokonywanych przeszkód.

Opis

Szkolenie trwa ok 4 godzin. Kursant poznaje konstrukcję samochodu (odpowiednio przygotowany Nissan Patrol GR, lub Navara), podzespołów dotyczących jazdy w terenie, obsługi napędów, niezbędnych akcesoriów off-roadowych min. wyciągarki, hi-lifta…

Opis

Organizujemy terenowe atrakcje na wieczory kawalerskie. Wspólne przeżycie przygody w terenie jest świetnym sposobem na spędzenie czasu i wspólną zabawę. Powoduje dużo emocji, skoki adrenaliny i integruje grupę.

Opis

Oderwij się od rzeczywistości, życia codziennego! Zabierz swoją Rodzinę, Przyjaciól na wyprawę off-road! Poznaj okolice Warszawy lub inny zakątek Polski od innej strony, wjedź tam gdzie inni nie mogą…

Opis

Dysponujemy torem do jazdy quadami o długości około1000 metrów, który jest położny niedaleko Konstancina Jeziornej.

Opis

Mamy przygotowane kilka tras wyprawowych w okolicy Konstancina Jeziornej, Legionowa o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego uczestników i wynosi od 30 do nawet 230 km!

Opis

Spotykamy się na przygotowanym przez nas torze, zazwyczaj w okolicach Legionowa pod Warszawą. Uczestnik odbywa krótkie teoretyczne szkolenie, na którym tłumaczymy zasady rajdowego pokonywania zakrętów, tory jazdy, sposoby hamowania i kręcenia kierownicą.

Opis

czestnik poznaje podstawową konstrukcję samochodu, podzespołów dotyczących jazdy w terenie, obsługi napędów, po czym rozpoczyna się jazda w terenie. Ćwiczymy technikę jazdy terenowej, pokonywanie podjazdów, zjazdów, przeszkód wodnych, jazdy po piasku, precyzji jazdy.

Opis

Zorganizuj Co-drive dla Ciebie i Twoich przyjaciół z Tobą i wykwalifikowanym kierowcą rajdowym – instruktorem w roli głównej!