Wieczór kawalerski 4×4

Najlepszy kumpel się żeni i potrzebujesz oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski? Spotkanie nawet w najfajniejszym klubie go-go wydaje Ci się mimo wszystko banalne? Pomyśl o wieczorze kawalerskim 4×4 na nieokiełznanym łonie natury, opartym na czterogodzinnym szkoleniu – wyprawach 4×4. Ekstremalne przeżycia nie muszą być tylko zasługą ogromnej ilości alkoholu, a ból głowy jedyną pamiątką po imprezie:)

Wieczór kawalerski 4×4 to świetne rozwiązanie szczególnie, gdy główny gość programu lubi wiatr we włosach i duże dawki adrenaliny. Poza tym decydując na Akademię 4×4 masz pewność, że to my zajmiemy się całą organizacją imprezy, włącznie z transportem i wyżywieniem, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.

Nie wahaj się i nie szukaj więcej pomysłu na wieczór kawalerski – 4×4 to w stu procentach niezapomniane chwile z najlepszymi kumplami, które nie omieszkamy uwiecznić dla Was na filmie wideo. Niestety, w przypadku tej imprezy występuje pewne niebezpieczeństwo – szkolenie może zakończyć się chęcią zakupu samochodu terenowego:)

 

Cena wieczoru kawalerskiego 4×4 – 700zł

Sprawdź naszą ofertę Co drive -  rajdowego wieczoru kawalerskiego.

This entry was posted in Klienci Indywidualni, Oferta Firmowa, Uncategorized. Bookmark the permalink.