Wypożyczalnia quadów w Warszawie

Quady czy ATV (All Terrain Vehicle) – pojazdy te z pewnością dostarczą ogromną dawkę zabawy i adrenaliny. Skorzystaj z naszej oferty wypożyczalni quadów w Warszawie i podczas jazdy wypróbuj swoje umiejętności wprawnego kierowcy lub rozpocznij swoją niezwykłą przygodę z motoryzacją.

Kierować taką maszyną można nauczyć się w parę minut, nawet jeśli nigdy nie jeździłeś! Hamulec, automatyczna skrzynia biegów zupełnie wystarczą, aby dobrze się zabawić. Łatwość obsługi quadów to zaleta, z której z łatwością skorzystają także Panie i udowodnią, że taka maszyna to nic strasznego!!! Lasami, polami, tam gdzie auto nie da rady – tam Was poślemy na naszych quadach. Po błocie, piachu, stromych zjazdach i rzecznych przeprawach – nasze maszyny dają radę! Od jazdy po wytyczonym torze do kilkudniowe wyjazdy.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy. Każdy klient wypożyczalni quadów w czasie jazdy ma na sobie kask ochronny! Przed jazdą każda osoba zostaje indywidualnie przeszkolona.

 

Opis

Dysponujemy torem do jazdy quadami o długości około1000 metrów, który jest położny niedaleko Konstancina Jeziornej.

Opis

Mamy przygotowane kilka tras wyprawowych w okolicy Konstancina Jeziornej, Legionowa o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego uczestników i wynosi od 30 do nawet 230 km!